MENU
Sub36 Awards @lbvsub36

An incredible facility. We were delighted to stage a Sub36 networking event there this year. twitter.com/baesystemsair/…

Last month

Winners 2016

 

Young ‘Un Apprentice of the Year

  • Connor Smyth, BAE Systems – WINNER
  • Emily Read, NatWest
  • Junaid Mahetar, Northern Industrial
  • Jonathon Hart, Utiligroup

 

Young ‘Un in Creative and Digital

  • James Brockbank, Digitaloft – WINNER
  • Tom Grattan, Factored
  • John French, Fat Media
  • Tom Wells, Nublue

 

Young ‘Un in Construction and Property

  • Tom Wickstead, Andrew Porter
  • Sonia Duffin, Duffin’s Estate Agents
  • Andrew Livesey, Lantei Compliance Services – WINNER
  • Alex Fowler, Lea Hough Chartered Surveyors

 

Young ‘Un Employee of the Year

  • Andrew Livesey, Lantei Compliance Service – WINNER
  • Jennifer Woolley (nee Whittaker), The Write Angle
  • Amanda Lilley, Thomas Consulting
  • Zain Javed, Xyone Cyber Security

 

Young ‘Un Entrepreneur

  • James Brockbank, Digitaloft
  • Tom Grattan, Factored
  • Brandon Seddon, MyBarstaff
  • Sophie Craig, Ruby Cosmetics – WINNER

 

Young ‘Un in Finance

  • Emily Read, NatWest
  • Gary Clifton, NFU Mutual Preston
  • Chloe Greenbank, Rotherham Taylor  – WINNER
  • Ian Taylor, RSM

 

Young ‘Un in Law

  • Rachel Harrison, Farleys Solicitors
  • Jonathan Holden, Forbes Solicitors
  • Andrew Holden, Napthens Solicitors  – WINNER
  • Matthew Catterall, Taylors Solicitors

 

Young ‘Un in Manufacturing and Engineering

  • Connor Smyth, BAE Systems – WINNER
  • Kieron Riding, Northern Industrial
  • Amanda Lilley, Thomas Consulting
  • Victoria Oracz, Vision Support Services

 

Young ‘Un in Retail

  • Kimberley Lord, Always and Forever
  • Natalie Seward, Debenhams
  • Kendal Christensen, Marsden Building Society
  • Victoria Mawdsley, The Mall – WINNER

 

Young ‘Un in Tourism and Hospitality

  • Martin Wilson, Bartle Hall Hotel
  • Ellie Yates, Canal Boat Cruises
  • Oliver Brown, Crow Wood Leisure
  • Brandon Seddon, MyBarStaff  – WINNER